خرید و فروش اکانت کلش از طریق تلگرام . برای ورود کلیک کنید
تنها شماره مدیر سایت : 09140272407
 • راهنمای فروشندگان

 • برای فروختن اکانتم از کجا شروع کنم ؟

  فروشنده عزیز ، برای فروختن اکانت یا کلن ، بایستی آگهی فروش ثبت کنید ، با این کار شما میتونید اکانتتون رو به هزاران خریدار اکانت معرفی کنید و در نتیجه مشتری پیدا کنید !

 • چجوری آگهی فروش ثبت کنم ؟

  برای ثبت آگهی ، 2 قسمت جداگانه در نظر گرفته شده ، یکی برای فروش اکانت کلش و دیگری برای فروش کلن ، با توجه به این که فروش شما کلش یا کلن است ، به بخش مربوطه مراجعه کنید و فرم مربوطه رو پر کنید .

  برای فروش اکانت کلش اینجا کلیک کنید .

  برای فروش کلن اینجا کلیک کنید

 • برای ثبت آگهی ، چه چیز هایی لازمه ؟

  اگه قصد فروش اکانت کلش دارید ، نیاز به 2حداقل و حداکثر 4 اسکرین شات دارید . همچنین لازمه که مشخصات کلش مثل لول و تاون هال و... رو هم در فرم مربوط به ثبت آگهی وارد کنید . برای اینکه مسئولانِ وساطت ما بتونن باهاتون تماس بگیرن ، بایستی شماره موبایلتون رو هم وارد کنید.

  اگر قصد فروش کلن دارید ، بایستی 2 تا اسکرین شات از قسمت پروفایلِ کلن و قسمتِ war log کلن بگیرید و همچنین مشخصات کلن ، مثل لول اش و ... رو هم باید در فرم مربوط به ثبت آگهی فروش کلن وارد کنید . برای اینکه خریدار ها بتونن باهاتون تماس بگیرن ، بایستی شماره موبایلتون رو هم وارد کنید.

 • برای ثبت آگهی ، مبلغی باید پرداخت کنم ؟

  بله ، مبلغ 10 هزار تومان برای ثبت آگهی میبایست پرداخت کنید . بعد از ثبت اطلاعات خود و اکانت ، شما مستقیما به صفحه ی پرداخت الکترونیکی امنِ بانک ملت ، سامان یا پاسارگاد منتقل میشود . این پرداخت کاملا مطمئن بوده و توسط سایت اصلی بانک انجام میگیرد .

 • آیا جیمیل ام رو برای ثبت آگهی باید بدم ؟

  خیر ، به هیچ وجه ، برای درج آگهی هیچ نیازی به تحویل دادن جیمیل و پسورد نیست . ایمیلی که برای درج آگهی ازتون گرفته میشه ، صرفا برای ارتباطِ مسئولان وساطت با شماست و پیشنهاد میشه که ایمیلی رو در قسمت وارد کنید که به اکانت کلش متصل نباشه .

 • برای ثبت آگهی نیازی به تماس با مدیر سایت هست ؟

  خیر ، برای ثبت آگهی نیازی به تماس نیست ، آگهی شما به طور خودکار و به صورت آنی داخل سایت و کانال تلگرام قرار داده میشه

 • آیا بعد از درج آگهی ، میتونم آگهی ام رو ویرایش کنم ؟

  بله ، امکان ویرایش مشخصات آگهی بعد از درج آگهی هم وجود داره . هر آگهی تا دو بار امکان ویرایش قیمت و مشخصات داره که از طریق لینک زیر انجام میشه .  برای ویرایش آگهی اینجا کلیک کنید
 • چطوری از فروخته شدنِ اکانتم مطلع بشم ؟

  به محض فروخته شدن اکانت شما ، سیستم برای شما sms ارسال میکنه و به شما اطلاع رسانی انجام میشه . همچنین از طریق کانال تلگرام هم میتونید متوجه فروخته شدن اکانتتون بشید . همچنین بعد تا 12 ساعت بعد از فروخته شدن اکانتتون ، مسئول وساطت جهت انجام معامله با شما تماس میگیرن .

 • بعد از فروخته شدنِ اکانتم چه کار باید بکنم ؟

  تا 12 ساعت بعد از فروخته شدن اکانت شما ، مسئولین وساطت با شماره تماسِ شما تماس خواهند گرفت و مشخصات اکانت (جهتِ تست اکانت و انجام موارد امنیتی) را از شما تحویل میگیرند .

  همچنین شما باید مدارکی برای ما ارسال کنید تا ما این مدارک رو برای خریدار بفرستیم که خریدار بدونن که از چه کسی دارن اکانت خرید میکنن . مدارکِ لازم برای معامله:

  1) عکس از کارت ملی ، به صورت پشت و رو در قالب 2 عکس

  2) عکس از صفحه اول شناسنامه

  3) عکس از آخرین دوره قبض محل سکونت ، 1 عدد کافیست (قبض آب ، برق ، تلفن یا گاز )

  4) تماس از تلفن ثابت محل سکونت با مسئول وساطت سایت .

  این مدارک توسط سایت بایگانی میشه و در اختیار کسی قرار داده نمیشه مگر در مواردی که برای اکانت مشکل جدی به وجود بیاد . پس نگران نباشید .

  بعد از ارسال مشخصات اکانت و مدارک ، نهایتا پس از 36 ساعت تمام مبلغ به حساب شما واریز خواهد شد .

  دقت کنید که ارسال مدارک ، بعد از ثبت آگهی و پیدا شدن مشتری برای اکانت شماست . یعنی تا هنگامی که اکانت شما فروخته نشود ، نیازی به ارسال مدارک نیست .

 • راهنمای خریداران


 • برای خرید اکانت از کجا شروع کنم ؟

  خریدار عزیز ، اول از همه باید به قسمت خرید اکانت یا کلن برید ، آگهی های زیادی در سایت هست که شما میتونید هر کدوم رو با توجه به مبلغی که میخواید هزینه کنید و قدرت و لولی که مد نظرتون هست انتخاب کنید . همچنین قابلیت جستوجو و search بین آگهی ها هم وجود داره که کار شما رو بسیار راحت میکنه ، کافیه قیمت و لولی که میخواهید رو وارد کنید و بعدش بین ده ها آگهی که براتون به نمایش میاد ، یکی رو انتخاب کنید .

  امکان مشاهده ، مقایسه و بررسی تمام اکانت های ثبت شده در سایت ، از طریق کانال تلگرام و همچنین ربات تلگرام امکان پذیره .

 • برای خریدن اکانت ، چه کار کنم ؟

  بعد از اینکه اکانتِ دلخواهتون رو پیدا کردید ، آگهی رو به طور کامل بازش کنید . حالا میتونید اطلاعاتِ اکانت و اسکرین شات ها و نامِ فروشنده ی اکانت رو ببینید . در فرمِ قرمز رنگ ، مشخصات خودتون رو به طور دقیق و کامل وارد کنید و پس از وارد کردنِ کدِ تصویر ، روی دکمه ی واریز مبلغ و خرید این اکانت ، کلیک کنید .
  پس از انجامِ این کار ، فاکتورِ خریدِ شما بتون نمایش داده میشه . با کلیک کردن روی گزینه ی پرداخت ، به درگاه پرداخت آنلاین وارد میشوید و پس از انجام خرید به طور کامل ، به سایت بازگردانده میشوید و شماره رهگیریِ تراکنش را دریافت میکنید . این شماره رهگیری را حتما یادداشت کنید .

 • مراحلِ اصلی خرید اکانت چیست ؟

  1) پرداخت مبلغ به صورت آنلاین و از طریق درگاه پرداختِ اینترنتی .

  2) تماسِ مسئول وساطتِ سایت با فروشنده برای تحویل اکانت و مدارک .

  3) تحویل مشخصات اکانت و مدارک از فروشنده و تستِ اکانت و انجام مراحل امنیتی

  4) تماسِ مسئول وساطت با شما و ارسالِ مدارک و مشخصات اکانت برای شما

  5) تست کردنِ اکانت توسط شما و تایید کردن آن توسط شما

  6) واریز مبلغ به حسابِ فروشنده و ارسالِ فاکتور برای شما

 • قوانین و شرایط خرید اکانت چیست ؟

  1) برای خرید اکانت ابتدا میبایست هزینه آن را از طریق فرم بالا پرداخت کنید .
  2) پس از پرداخت مبلغ ، کد پیگیری تراکنش بانک و کد پیگیری خریداکانت به شما تحویل داده میشود ، میتوانید آن را یادداشت نمایید .
  3) معامله شما به یکی از 4 مسئول انجام معامله ها (واسطه) تحویل داده میشود .
  4) مسئول وساطت سایت ، بین 12 تا 24 ساعت پس از پرداخت مبلغ خرید آگهی با شما تماس خواهد گرفت و شما میتوانید در جریان روند معامله خود قرار بگیرید .
  5) برای پاسخ گیری سریع تر، از طریق sms با ما ارتباط برقرار کنید .
  6) زمان تحویل کامل اکانت به شما ، باتوجه به حجم بالای معامله ها ، نهایتا تا 36 ساعت ممکن است به طول بینجامد .
  7) پس از خرید اکانت ، از تماسِ مکرر با مسئولین وساطت خودداری کنید ، مسئولین وسطات به محض شروع معامله شما ، با شما تماس خواهند گرفت .
  8) تمامی مراحل گرفتن اکانت از فروشنده ، تست صحت اکانت ، قطع دسترسی فروشنده به اکانت ، تغییر رمز و ... توسط مسئول وساطت سایت انجام میگیرد و شما در جریان تک تک این اتفاقات قرار خواهید گرفت .
  9) شما میتوانید نهایتا تا قبل از تحویل گرفتن اکانت از سایت ما ، خرید خود را کنسل کنید . در این صورت هزینه وساطت از مبلغ پرداختی شما کسر شده و مابقی به حسابتان واریز میشود .
  10) مبلغ واریزی شما ، بعد از تست اکانت توسط شخص خودتان ، به حساب فروشنده واریز می شود .
  11)مبلغ واریزی شما به حساب مرکز کلش فروش از طریق سایت dargahbank.ir واریز میشود ، این مبلغ تا زمان تست اکانت توسط شما ، نزد سایت امانت میماند و سپس با تایید شما ، به حساب فروشنده واریز میشود
  12) خرید اکانت از طریق سایت کلش فروش به معنای تضمین همیشگی اکانت خریداری شده نیست و سایت هیچ تضمین و مسئولیتی در رابطه با مشکلاتی که ممکن است فروشنده پس انجام معامله ، به وجود بیاورد ، ندارد .
  13) سایت کلش فروش ، عکس کارت ملی(پشت و رو) ، عکس صفحه اول شناسنامه و شماره تماس منزل را از فروشنده تحویل گرفته و تحویل شما میدهد (به جز شماره منزل ، مسئولیتی در رابطه با صحت مدارک ارسالی توسط فروشنده نداریم . )
  14) قبل از انجام هر گونه معامله ای و پرداخت هر هزینه ای ، مطالعه و موافقت با تمامی شرایط بالا الزامی است .

 • آیا خرید از اکانت با وساطت سایت ، به معنای تضمین کامل معامله توسط سایت است ؟ (مهم)

  خیر ، اصلا اینطور نیست . سایت کلش فروش ، تضمین کامل اکانت انجام میدهد ، ولی تضمین فعالیت های فروشنده بعد از معامله اصلا . این به چه معناست ؟

  یعنی ما اکانتی که شما میخواهید خرید کنید رو ، از فروشنده تحویل میگیریم ، تست میکنیم که دقیقا همون اکانت باشه ، دسترسی های فروشنده به اکانت رو هم کاملا قطع میکنیم که فروشنده مجددا وارد اکانت نتونن بشن ، رمز اکانت رو تغییر میدیم و تمام Recovery ها و بازیابی های اکانت رو هم تغییر میدیم . ورود دو مرحله ای اکانت رو هم فعال میکنیم و بعد از همه ی اینها ، اکانت رو کامل و سالم تحویل شما میدیم .

  با انجام همه این کار ها ، ما فقط تضمین اکانت رو برای شما انجام دادیم . ولی سایت هیچ مسولیتی در مورد فعالیت های فروشنده بعد از معامله اکانت نداره

  ینی اگر فروشنده به هر روشی ، من جمله هک کردن و...(که احتمال پایینی هم داره) بتونن اکانتش رو برگردونن ، هیچ مسئولیتی رو سایت قبول نمیکنه . البته ما تمام راه های بازیابی اکانت رو میبندیم ، ولی خب احتمال کمی هم وجود داره که فروشنده بتونن اکانتشون رو برگردونن ، البته تضمین نکردن فعالیت های فروشنده توسط سایت ، به این معنی نیست که شما نمیتونید پیگیری کنید معامله رو . چون که تمام مدارک فروشنده توسط سایت گرفته شده و به خریدار تحویل داده شده ، خریدار اکانت میتونن با مراجعه به پلیس فتا ، به راحتی فروشنده رو پیدا کنن و خسارت ازشون دریافت کنن .

 • اعتماد به سایت

 • چجوری به سایت اعتماد کنم ؟

  سایت کلش فروش ، یکی از اولین سایت هایی هست که خرید و فروش کلش رو آغاز کرد . 2 سال هست که در این ضمینه فعالیت داره و هیچ مشکل قضایی در این زمینه به وجود نیومده . همچنین آدرس محل کسب و کار و شماره ثابت محل کسب و کار ، در قسمت تماس با ما ، قرار گرفته داده شده. روزانه بیش از 5 آگهی در سایت ثبت میشه و هر روز تعداد زیادی اکانت با وساطت سایت خرید و فروش میشه . سایت کلش فروش نماد ستاد ساماندهی اینترنتی و نماد اعتماد پرداخت الکترونیکی هم دارا هستش .

 • چرا سایت شما ، نماد اعتماد الکترونیکی ندارد ؟

  این سوال برای کسایی که زیاد در وب سر و کار دارن به وجود میاد . تمامی مراحل برای دریافت نماد اعتماد الکترونیکی انجام شده ولی هر بار با دلایل و ایراد های مختلفی ، اعطای این نماد رو به تاخیر می اندازند . در صدد هستیم تا هرچه سریع تر این نماد را دریافت و در سایت قرار دهیم .

  البته ، نماد ستاد سازماندهی الکترونیکی و نماد اعتماد پرداخت الکترونیکی از درگاه بانک و یوپال را دارا میباشیم .

 • راه های ارتباط با سایت

 • تماس با مدیر سایت و مسئول وساطت

  برای تماس با مدیر سایت (علیرضا ابراهیمی) ، فقط و فقط با شماره 09140272407 در ارتباط باشید . هیچ شماره دیگری به جز این شماره از طرف مدیر سایت نیست .


  برای تماس با مسئول ارشد وساطت سایت (محسن مرادی) ، فقط و فقط با شماره 09388513677 در ارتباط باشید . هیچ شماره دیگری به جز این شماره از طرف مسئول وساطت سایت نیست .

 • کانال تلگرام

  تنها کانال تلگرام سایت کلش فروش ، کانال @clashforoosh2ir هست . از طریق این کانال میتونید به تمامی آگهی های سایت دسترسی داشته باشید و همچنین از اخبار و آپدیت های کلش هم اطلاع پیدا کنید .

  برای ورود به کانال اینجا کلیک کنید

 • پاسخ تمام سوالاتم رو نگرفتم ، از کی بپرسم ؟

  با مدیر سایت تماس بگیرید و سوال کنید : 09140272407

Close